O nas

furore_strona_glowna2

Nasze lody i desery wzięły się z miłości do słodkości. Dlatego Furore! to lody do zakochania.

Słowa te idealnie wyrażają naturę, charakter i osobowość marki Furore! Bo jest to marka radosna, pełna entuzjazmu, która budzi uśmiech i pragnie dawać szczęście. Naszym sposobem na szczęście jest… słodycz. Nie tylko ta w lodach i deserach – ale słodycz życia. La dolce vita! Wszystko to, co sprawia, że chcemy się śmiać, całować, tulić i być z kimś bliskim. Marzyć i fantazjować. Być sobą całym sercem. Po prostu – być zakochanym.

By to wyrazić, zaprojektowaliśmy doskonałe logo – jako ekspresję naszej marki.

Lody Furore! produkowane w dwóch własnych manufakturach we Wrocławiu i Warszawie to bogactwo lodowych smaków, które powstają w zgodzie z tradycją, przy zachowaniu najwyższych, nowoczesnych standardów produkcji i po szczegółowej analizie potrzeb i oczekiwań klientów. Zrozumienie preferencji i wyzwań rynku, w połączeniu z jakością i szacunkiem dla sztuki cukierniczej to podstawy sukcesu marki Furore!

Furore! to po prostu cały świat fenomenalnych przyjemności stworzonych z myślą o tych, którzy wiedzą, jak z przyjemności korzystać.

DLACZEGO FURORE! JEST WYJĄTKOWE?

Pomimo, iż Furore! to koncept lodowy nie jesteśmy marką sezonową. Zawdzięczamy to szerokiemu asortymentowi, który staramy się nieustannie ulepszać i rozwijać.

Desery lodowe

Oryginalne, starannie dobrane kompozycje lodowych smaków, które uzupełniają świeże owoce, orzechy, bita śmietana oraz polewy.

Ciasta i sałatki

Sezonowe pyszności dostarczane od lokalnych dostawców.

Świeżo wypiekane gofry

Z bitą śmietaną, cukrem pudrem, owocami i smacznymi polewami.

Tradycyjne rurki z bitą śmietaną

Szczególnie uwielbiane przez dzieci.

Herbaty, czekolady i oczywiście kawy

Espresso, cappuccino, latte i frappe (wszystkie przygotowywane z oryginalnej mieszanki ziaren kaw Arabica i Robusta).

Świeżo wyciskane soki

Od tradycyjnych, jak pomarańczowy czy grapefruitowy, po oryginalne koktajle owocowe o ekscytujących nazwach, jak Regeneracja, Odporność, Zdrowie, Miłość czy Radość.

Koktajle

M.in. z czekolady, owoców leśnych czy truskawek.